Automatizuokite savo įrengimus

CNC įrengimų automatizavimas

Svarstant, ar įrengimų automatizavimas iš tiesų reikalingas, galima pateikti pavyzdį iš mechaninio apdirbimo pramonės. Čia CNC mechaninio metalo apdirbimo įmonės susiduria su tokiais sunkumais, kaip kvalifikuotų įrengimų operatorių trūkumas darbo rinkoje. Dėl nepastovios darbo jėgos ar tiesiog reikiamos kompetencijos stokos, operatorių paieškos dažnai užsitęsia, darydamos neigiamą įtaką visam darbo procesui. Šią problemą padeda išspręsti įrengimų automatizavimas bei robotizuotos darbo vietos, kur nenutrūkstamai dirbantys CNC įrengimai ne tik pakeičia operatoriaus rankų darbą, tačiau taip pat yra saugesnis sprendimas darbuotojų atžvilgiu. 

Mechaninio apdirbimo pramonėje, įrengimų automatizavimas užpildo esamas spragas, susijusias su reikiamu kvalifikacijos, kompetencijos ir darbo jėgos stygiumi. 

Kitas svarbus aspektas – pasaulinė COVID-19 situacija. Būtent šie sprendimai leidžia įmonei ne tik dirbti visu pajėgumu, tačiau ir eliminuoti šios pandemijos sukeltus padarinius.

Nors įrengimų, skirtų nedidelės apimties gamybai, automatizavimas ir robotizacija žengia dar tik pirmuosius žingsnius mechaninio metalo apdirbimo sektoriuje, tačiau jau dabar yra aišku, jog tai itin progresyvus ir pažangus kelias. Vis dažniau pastebima, jog tos mechaninio apdirbimo įmonės, kurios automatizuoja darbo procesus, vykdo spartesnę plėtrą.

Market situationSituacija rinkoje

Kaip atsirado ši CNC mechaninio metalo apdirbimo įrengimų automatizavimo sistema? Atsakymas yra labai paprastas – iš problemos, su kuria susidūrėme patys, dirbdami mechaninio apdirbimo sektoriuje. Iki tol, rinkoje buvę automatizuoti bei robotizuoti įrengimai buvo skirti tik didelėms mechaninėms dirbtuvėms, galinčioms investuoti daug lėšų ir vystančioms didelės apimties produkcijos gamybą.

Mes sprecializuojamės gamindami unikalias, nedidelių apimčių gaminių partijas, prototipus. Tad susidūrėme su sudėtinga užduotimi - surasti ekonomišką sprendimą, tinkantį mažoms gamybos apimtims.
Kaip pastebėjome, daugeliui CNC mechaninio metalo apdirbimo įmonių buvo tiesiog nepraktiška įsigyti mažesnės apimties arba vienkartinei, prototipų gamybai skirtų mechaninio apdirbimo automatizavimo sprendimų. Nuolat ieškojome, kaip įtraukti robotizuotą elementą bei tapti efektyvesniais gaminant įvairius mažaserijinius gaminius. Tačiau visiems, iki tol siūlytiems automatizavimo ir robotizavimo sprendimams, mūsų gamybos apimtys buvo per mažos.

SolutionSprendimas

Ilgai ir nesėkmingai ieškoję savo gamybos reikmėms tinkančio įrengimų automatizavimo ir robotizacijos sprendimo, pagaliau jį turime! Sukūrėme CNC mechaninio metalo apdirbimo įrengimų automatizavimo sistemą, kurią pavadinome "Turn 12". Tikimės, jog daugeliui metalo apdirbimo įmonių, tokių kaip mes, ji atvers daugiau galimybių tapti našesnėmis. 

Šiandien, rinkai galime pasiūlyti patobulintą esamų CNC įrengimų automatizavimo sistemų versiją, kuri leidžia mažesnėms metalo apdirbimo įmonėms automatizuoti gamybos procesą.

CNC įrengimų automatizavimas yra ekonomiškas sprendimas, kuris nebėra skirtas tik didelės apimgies gamybai.

Neatsilikite ekonominėse varžybose. Automatizuokite savo įrengimus jau šiandien!

Labai tikėtina, kad išlaidos darbo užmokęsčiui Jūsų įmonėje augs greičiau, nei norėtųsi. Norint išlikti konkurencingais, reikia, kiek įmanoma, automatizuoti įrengimus ir efektyviai valdyti turimus resursus. Automatizavimas – tai ekonomiškas darbo našumo didinimo būdas, mažinant darbo sąnaudas.