Automatizuokite savo įrengimus

About usApie mus

Esame profesionali ir ambicinga komanda, kryptingai dirbanti robotikos bei metalo mechaninio apdirbimo srityje jau ne vienerius metus. Gerai išmanome visus gamybos procesus, tad suprantame, ko gali reikėti mūsų klientui. Pradėję nuo idėjos, sukūrėme savo poreikius visiškai atitinkantį sprendimą, kurio dėka automatizavome neefektyvius darbo procesus mūsų įmonėje. Todėl dabar, norime pasidalinti patirtimi, kaip turėtų atrodyti efektyvus CNC mechaninio metalo apdirbimo įrengimo darbo procesas.

„Handybot“ komanda ne tik pritaikys būtent Jūsų poreikius atitinkančią sistemą, tačiau ir pasirūpins, jog jau savo pirmąjį darbą Jūsų įmonėje ji pradėtų sėkmingai.

MissionMisija

Mūsų misija – kurti CNC mechaninio metalo apdirbimo įmonėms skirtus sprendimus, tinkančius ir mažaserijinėms partijoms (10–1000 vienetų), padėti joms tapti konkurencingesnėmis bei pelningesnėmis, užtikrinant nebrangias ir patikimas robotizuotas sistemas.

StrategyStrategija

Mūsų strategija – didžiausią dėmesį skirti sprendimams, kurie išties sprendžia ŠIOS DIENOS problemas CNC mechaninio metalo apdirbimo rinkoje bei pasiūlyti sprendimus, kurie yra efektyvūs ir ekonomiški. Dirbame tam, kad RYTOJ Jūs būtumėte konkurencingesni ir sėkmingesni.

Mūsų Istorija