Automatizuokite savo įrengimus

Technologijos

Unikalus besisukančių vežimėlių dizainas

Siekiame taupyti Jūsų darbuotojų laiką, todėl sukūrėme besisukančius vežimėlius, kurių pagalba gaminių ruošinius pervežimui reikės krauti tik vieną kartą.
Gaminių ruošinius galima krauti iškart ant vežimėlio, kurį vėliau bus galima nuvežti ir įstatyti tiesiai į „Turn 12“ sistemą.

Vienu metu galima krauti gaminių ruošinius į dvejas vežimėlio puses, kurios, pasibaigus vienos iš jų apdirbimo laikui, bus apsukamos robotizuotos rankos, išvengiant papildomo operatoriaus įsikišimo bei įrengimo stabdymo.

Paprastas trijų žingsnių paleidimas

Mūsų sukurtoje grafinėje valdymo sąsajoje, reikia suvesti tik būtinus laukelius – robotizuotos rankos judėjimo trajektorijos bus saugiai parinktos, vykdant sėkmingą ruošinio idėjimą ar išėmimą iš įrengimo.

Greita investicinė grąža

Didėjant konkurencijai metalo apdirbimo rinkoje, vis daugiau įmonių pasuka Industry 4.0 kryptimi ir supranta, kad investicijos grįžta greičiau, nei tikėtasi.

trolleyIŠTRAUKIAMI VEŽIMĖLIAI

„Turn 12“ ištraukiamų vežimėlių sistema leidžia susidėti gaminių ruošinius nuo pjovimo linijos ant vežimėlio,  kurį vėliau galima įstatyti tolimensniam darbui CNC metalo apdirbimo įrengimu. Šis sprendimas taupo Jūsų darbuotojų laiką, kadangi dažniausiai gaminių ruošiniai yra dedami ant transportavimo vežimėlio, o vėliau dar kartą deliojami apdirbimui į CNC metalo apdirbimo įrengimus. Ištraukiami vežimėliai yra integruoti į „Turn 12“ sistemą. Vežimėliuose gali būti naudojami skirtingų tipų ruošinių šablonai, kurie yra parenkami pagal gaminio ruošinio dydį – reguliuojamas reikiamas aukštis. Nauji ruošiniai gali būti kraunami automatizavimo sistemai bedirbant. 

Kiekvienas vežimėlis turi integruotą emulsijos surinkimo talpą, kurį padeda išlaikyti tvarkingą ir švarią darbo vietą.

„Turn 12“ - tai modulinė sistema, kuri gali būti lengvai praplečiama ir perkonfigūruojama, pagal kiekvienos įmonės poreikį, o naudojamų vežimėlių skaičius yra neribojamas.
 

touchscreenLIETIMUI JAUTRUS EKRANAS

Mes sukūrėme nesudėtingą roboto valdymo grafinę sąsają, kuri palengvina įrengimo operatoriui konfigūravimo procesą. Svarbu paminėti, jog vartotojui nėra būtinos robotų programavimo kalbos žinios. Ši lengvai valdoma sąsaja yra išties intuityvi ir leidžia sukonfigūruoti ir pradėti automatizuotą įrengimų darbą per kelias minutes.

 

gripperGRIEBTUVAI

Tiksli, trijų taškų griebtuvų sistema, kurią yra lengva keisti pagal apdirbamo ruošinio diametrą.  

Taip pat, esant poreikiui, yra galimybė individualiai keisti kiekvieno griebtuvo suspaudimo jėgą.

 

eyelaserSAUGA

„Turn 12“ sistemoje yra įdiegtas lazerinis grindų skaitytuvas, kuris sumažina fizinių atitvarų poreikį. Tai išsprendžia darbuotojų saugumo klausimą, jeigu sistemos darbo metu darbuotojas priartėja prie CNC mechaninio metalo apdirbimo įrengimo arčiau, nei leidžiama.

Šalia sistemos, ant grindų, yra paženklintos saugos zonos. Peržengus pirminę saugos zoną, robotizuotos rankos judesiai yra sulėtinami iki 25% darbinio greičio, o priartėjus dar arčiau ir atsidūrus nesaugiu atstumu nuo dirbančios sitemos – darbo procesas yra automatiškai stabdomas avariniu būdu.

 

airblowORO NUPŪTIMAS

CNC mechaninio metalo apdirbimo procese, keičiant gaminių ruošinius, privaloma išpūsti medžiagos likučius iš tekinimo įrengimo griebtuvo.  Šį darbą paprastai atlieka operatorius. Naudojant „Turn 12“, medžiagos likučių išpūtimas iš griebtuvo yra automatizuotas – tai atlieka robotizuota ranka po gaminio išėmimo.

 

UniversalUNIVERSALUS SPRENDIMAS

Mūsų siūloma CNC mechaninio metalo apdirbimo įrengimų automatizavimo sistema – tai sprendimas, pritaikomas ne tik naujai isigyjamiems įrengimams, tačiau taip pat yra tinkamas ir jau esamiems įrengimams automatizuoti.

 

robot armROBOTINĖ RANKA

Metalo apdirbimo procese, robotinė ranka didžiąją laiko dalį laukia, kol CNC įrengimas baigs apdirbimo operaciją. Dėl šios priežasties, mes nusprendėme naudoti vieno iš didžiausių Kinijos gamintojo TURIN robotizuotą ranką.

TURIN - tai bendra Italijos ir Kinijos įmonė, kurios robotizuotas rankas naudoja didieji gamintojai (Lenovo, Apple, Volkswagen, Philips ir t.t.). Tiksli ir patikima robotizuota 6-ašių ranka (judesio atkartojamumas ±0.06 mm), kuris puikiai tinka mūsų sukurtam įrengimų automatizavimo sprendimui. 

 

cncdoorAUTOMATIZUOTAS CNC ĮRENGIMO DURŲ ATIDARYMAS

Jei Jūsų turimas CNC mechaninio metalo apdirbimo įrangimas neturi robotizuotos sąsajos (robot interface) ar automatinio durų atidarymo, įrengimo durų atidarymui naudojame specialų „pirštą“. Tokiu būdu, robotizuota ranka pati atidaro ir uždaro įrengimo duris. Norint dar labiau optimizuoti darbo našumą, taip pat galime pasiūlyti ir automatinį durų valdymo sprendimą.